BERK VAİZOĞLU

EEA Turkey kurucu ortağı olan Berk Vaizoğlu, geçtiğimiz 10 yıl içerisinde çeşitli sektörlerde global şirketlerde görevler almıştır.

İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümünde lisans ve University of Birmingham’da MBA eğitimlerini tamamlayan Berk, profesyonel hayatına İngiltere’de başlamıştır.

Satış, Strateji ve Proje Yönetimi görevlerinde sorumluluklar alan Berk, özellikle Türkiye’de ve İngiltere’de uluslararası projelerde yer aldı.

Kendisi, EEA Turkey için Satış ve Pazarlama görevlerini üstlenmektedir.

FARAZ A. YAGHIN

Faraz A. Yaghin, lisans ve yüksek lisans eğitimlerini ingilizce dili ve tercümanlık üzerine tamamlamıştır. CELTA sertifikasına sahip olan Faraz, 12 yılı aşkın ingilizce dil öğretimi tecrübesi ile halen Türkiye’de üniversitede İngilizce dili öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır.

Faraz, İngiltere’de Cambridge Üniversitesinden ve British Council tarafından onaylı bir öğretmen eğitmenidir. Kariyeri boyunca Tayland, Türkiye, İran gibi çeşitli ülkelerde üniversitelerde İngilizce dil eğitimi üzerine öğretim görevlisi, öğretmen eğitmenliği ve akademik koordinatörlük görevlerinde çalıştı.

Faraz, Exclusive English Academy için Akademik Koordinatörlük görevini üstlenmektedir.